Voorpagina

 
Alkmaar Den Haag

van Alkmaar naar Den Haag
loop in 4 dagen door het mooiste natuurgebied van Nederland!

Een tour de france voor hardlopers, wat is er niet mooier! Running Holland maakt het mogelijk. Kan jij 80 kilometer hardlopen in 4 dagen en haal jij de finish op de Pier van Scheveningen? Bergen aan Zee

programma 5-8 juli 2007
donderdagmiddag
15.00 uur: voorbespreking in Alkmaar
donderdagmiddag 16.00 uur: eerste etappe vanaf Bergen aan Zee naar Bakkum (ongeveer 15 kilometer)
vrijdagochtend 9.30 uur: Bakkum - Beverwijk (ongeveer 10 km)
vrijdagmiddag: Ijmuiden- Haarlem (Fartlek door Kennemerduinen, 8 km)
zaterdagochtend 9.30 uur: Haarlem - de Zilk (ongeveer 15 km)
zaterdagmiddag: De Zilk- Noordwijkerhout (met ritmische interval 10 keer 1 minuut, 8 km)
zondagochtend 9.30 uur: Noordwijk-Scheveningen (ongeveer 20 km)

Een heroische prachtige tocht vraagt om goede begeleiding. Verschillende trainers en een fysiotherapeut zullen de tocht begeleiden. Een fiets voorop en achteraan met achterop een mandje met sportdrank, water, voeding en kleding begeleiden de tocht. Een busje zal de tassen vervoeren van hostel naar hostel. GPS-en en route kaarten worden uitgedeeld. Na afloop in het hostel is de fysiotherapeut beschikbaar voor een massage.

Kennemer duinen e volgende toch wordt begin mei 2008 gehouden
we kiezen voor deze periode omdat het voor de zomervakantie is, maar wel al lekker weer is in Nederland. We starten op donderdagmiddag zodat je maar 1,5 dag vrij hoeft te nemen van je werk. Dit weekend zal je wel zoveel energie geven, dat voelt alsof je 3 weken in Frankrijk bent geweest.
Op donderdagavond organiseren we een kennismakingsspel. Voor de overige avonden ben je vrij om te doen waar je zin in hebt.

80 kilometer in 4 dagen, kan dat?
en hoe voorkom je blessures? We vragen natuurlijk een uitgangsniveau, daarnaast zijn de begeleidende fietsen beschikbaar voor alle deelnemers. Je mag maximaal 60 minuten aan een stuk door hardlopen. Je zit dus af en toe 5 minuten op de fiets. We lopen vooral over zachte bos- en duinpaden en over het strand. Er is veel variatie qua snelheid, ondergrond en parcours. Het is verplicht om na de ochtendsessie andere sokken en schoenen te dragen. Daarnaast houden de trainers en fysiotherapeut goed contact met de deelnemers en kunnen zo adviseren om te stoppen, de fiets of zelfs het busje te nemen. Vooraf hebben we met alle deelnemers een intake gesprek. Niet iedereen is geschikt voor deelname.

uitgangsniveau
we vragen een uitgangsniveau

  • dat je minimaal 1 jaar serieuze hardloopervaring hebt
  • dat je minimaal 3 keer per week hardloopt, waarvan 1 keer minimaal 60 minuten.
  • dat je minimaal 1 keer per maand een duurloop van minimaal 90 doet.
  • dat je duurloopsnelheid tussen de 9 en 14 kilometer per uur ligt

verder
op vrijdag en zaterdag tussen de ochtend- en middagsessie organiseren we relaxte groepsactiviteiten zoals liggen in een zwembad, hangen op een boot, Thaise voetmassage en Jeu de Boules op het strand.
De kosten voor deze kruistocht in hardloopbroek bedragen ongeveer 190 euro per persoon voor deelnemers van cursussen van Running Holland. Jaarleden 8% korting(dus 175 euro ), jaarleden + 10% korting(dus 171 euro).
Niet deelnemers van cursussen van Running Holland betalen 230 euro.
Daarbij inbegrepen zijn 3 overnachtingen in Stay-o-kay hostels (4 of meer persoonskamers) of soortgelijke hotels (de laatste nacht in Noordwijk kan het zijn dat we op een camping overnachten) fiestenservices, route kaartjes, service van busje, sportdrankjes, hardloopvoedsel, ontbijt op vrijdag, zaterdag en zondag en een lunch op vrijdag en zaterdag. Dus zonder diner.
Wanneer je vanaf zaterdag wilt instromen zijn daar wellicht mogelijkheden voor. Instromen op zondag vanaf Noordwijk tot aan Scheveningen kan iedereen en is gratis.
klik voor hostelinformatie Bakkum, Haarlem, Noordwijkerhout

Image

aanmelden:

  • per 2 tal of meertal van gelijke snelheid (we willen dat je niet alleen komt te lopen)
  • maximaal 24 personen
  • uiterlijk vrijdag ?????
  • geef bij je aanmelding aan hoe snel je jouw duurlopen doet in kilometer per uur. Dat schijven we achter je naam op plaatsen we op de site
  • instromen vanaf zaterdag- zondagochtend is eventueel mogelijk

reeds aangemeld:
Ronald de Wit en Jelte Kuijs (13 km/u)

leeg
 
< Prev   Next >