ABN AMRO Dam tot damloop 2009

vanaf maandag 20 juli 2008 starten hardlooptrainingen voor medewerkers van ABN-AMRO Apollolaan te Amsterdam.

Gevorderde hardlopers trainen ter voorbereiding op de 16,1 km van de Dam tot Damloop. Heb je geen of weinig loopervaring dan raden we aan te trainen voor de 6,4 km Damloop die ook op zondag 20 september wordt gehouden. Wanneer je met weinig of geen hardloopervaring gaat trainen voor de 16,1 km, dan is er een reële kans op blesseres waardoor je moet stoppen met hardlopen

locatie

de trainingen vinden plaats in het Amsterdamse Bos. Er wordt verzameld bij het bezoekerscentrum in het Amsterdamse Bos bij de hoofdingang. 100 meter bij het bezoekerscentrum vandaan is een gratis parkeerplaats en zijn handige kluisjes (1 euro borg). Klik hier voor foto's van het bezoekerscentrum en de kluisjes bezoekerscentrum

tijdstip

de trainingen starten om 18.00 uur en duren ongeveer 75-90 minuten.

trainingsdata

de trainingen worden aangeboden vanaf maandag 20 juli. Alleen op maandag 27 juli wordt er niet getraind. Hieronder staan de data van de 8 maandagen waarop getraind wordt.

maandag 20 juli
maandag 3 augustus
maandag 10 augustus
maandag 17 augutus
maandag 24 augustus
maandag 31 augustus
maandag 7 september
maandag 14 september

ook welkom op zondag

hardlopers van de ABN-AMRO van deze groep zijn welkom om op zondag mee te doen met een particuliere duurloopgroep van Running Holland. Er wordt dan net buiten Amsterdam op prachtige plaatsen een duurloop van minimaal 75 minuten gedaan. Een duurloop is een belangrijke trainingsvorm, samen met anderen van jouw snelheid is het nog veel leuker. klik hier voor meer informatie over deze trainingen op zondagochtend.

oefenwedstrijdjes

ter voorbereiding op de Damloop(4 mile) of of de Dam tot Damloop(10 mile) raden we aan om een paar oefenwedstrijdjes te doen. Hier leer je veel van en het is erg leuk om te doen. Verder werkt het erg motiverend om naar een loopje toe te werken en om er een te hebben gedaan. In het trainingsschema staan alle loopjes die in de buurt van Amsterdam worden gehouden. 2 ervan wil ik benadrukken om daar met z'n allen aan mee te gaan doen.
vrijdag 21 augustus: 4 en 10 km Baambrugge
zondag 6 september: 4 of 15 km Amsterdam Noord

trainers

Dave zal de meeste trainingen verzorgen. Dave is te bereiken via This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it en via telefoonnummer 020-463 436 1


tips

  • twijfel je aan je fitheid of geschiktheid voor deze trainingen, laat dan een sporttest doen bij een sportarts. We raden ook aan om je huisarts om advies te vragen. Jessica Gal is sportarts en werkt in Amsterdam www.jessicagal.nl
  • heb je klachten of blessures, overleg dan vooraf met de trainer, of neem contact op met Palestra Fysiotherapie met wie wij samenwerken, onder het kopje 'blessures' op deze website staan vele tips om hardloopblessures te voorkomen.
  • eet geen warme maatlijd voor de training, zorg wel dat je voldoende energie in je lichaam heb. We raden aan om ongeveer een uur voor de training iets kleins als een broodje te eten.
  • zorg ervoor dat je bij warm weer voldoende hebt gedronken gedurende de dag, je kan ook een flesje drinken meenemen naar de training.
  • zorg voor goed schoeisel. Hardloopkleding is comfortabel, goede hardloopschoenen zijn belangrijk. Bij de Runnersworld Vrijzelgracht 7 krijgen deelnemers van deze cursus 10% korting bij aankoop van hun hardloopspullen.
  • neem een handdoekje en droge kleren mee voor na de training.
  • raak niet geblesseerd, zie runningholland.nl aanklikken 'blessures'. Klik hier

trainingsprogramma

trainingsschema's worden per email toegestuurd aan de deelnemers. Je kan ook een schema opvragen via This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it geef aub aan of je en beginnende of ervaren loper bent.

 

contactpersoon ABN-AMRO

heb je interesse dan kun je contact opnemen met Nieke 

 

 
< Prev   Next >